«Усі ми діти твої, Україно» – VII тематична зміна в Українського дитячого центру «Молода гвардія» гостинно зустріла творчих дітей з Шостки.

В Цьому році право участі у ХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Усі ми діти твої, Україно!» вибороли учасники народного хореографічного колективу «Світанок» (керівники Тетяна та Олег Демічі) а також вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва «Мальва» (керівник Тетяна Михайличенко).


21 день (з 15 липня по 4 серпня 2019) наші діти проведуть у чарівному таборі «Молода гвардія», їх очікує швидка і бурхлива течія яскравих подій:
— тематичні дні: „Європейська Україна”, «Національна кухня», «Співочі нації», «Традиції народів України», «Національна мода», „Україна спортивна”;
— море пригод і розваг у День моря і Міжнародний день дружби – конкурси боді-арту, піщані арт-інсталяції, морські «Аква-перегони», костюмована вечірка «Море, привіт!»
— святковий концерт учасників фіналу (19.07 о 19.30) та Велике дитяче свято „Ні – війні! Світу – мир!”, приурочене 28-річчю незалежності України за участю лауреатів ХIІI Міжнародного конкурсу-фестивалю „Усі ми діти твої, Україно!” (30.07 о 20.30).
— Дитячий Марш миру „Бажаю Україні миру! Бажаю Україні щастя!” (28.07), уроки мужності „Герої нашого часу”;
— написання листівок та виготовлення оберегів до воїнів ООС;
— діяльність мовної школи та школи медійної грамотності «Гармонія» – навчання діловому етикету і толерантності та дослідження нового правопису, міні-тренінги з протидії медіа-маніпуляціям та форсований фут-квест „МГ^2” (Медіа Грамотність у Молодій Гвардії);
— перегляд кінофільмів під відкритим небом, зустріч з акторами кінофільму, кінофест „Посміхайся! Ти в кадрі!”;
— заняття у спортивних секціях, аеробіка на березі моря. Сеанс одночасної гри та змагання з шахів «Кубок дружби». Змагання з футболу і волейболу, флорболу і юніорболу, розваги у мотузковому парку і екстремальний спуск Zip-line;
— Арт-проекти, станційні ігри, вокальні шоу і караоке-конкурси, покази мод і вишиванкова хода, радіоефіри, дебатний турнір, багато друзів, моря і сонця.
А саме головне, участь, і сподіваємось – ПЕРЕМОГА, у ХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Усі ми діти твої, Україно!»
До речі живуть наші діти на самому березі моря у відремонтованому корпусі табору «Зоряний», побажаємо нашим вихованцям «Посміхатися — позитивом заряджатися!»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.