За інформацією Олексія Ісаєва, заступника голови Шосткинської міської територіальної виборчої комісії на місцевих виборах за посаду голови Шосткинської ОТГ змагатимуться 8 кандидатів. Отож давайте знайомитись:

 1. Олег Романовський, від Сумської обласної ПО ПП «Соціал-демократична партія».
 2. Микола Трофимець від Сумської регіональної організації ПП «Опозиційна платформа – за життя».
 3. Олександр Івченко від Сумської обласної організації ПП «Слуга народу».
 4. Микола Нога, від Сумської обласної організації ПП «Наш край».
 5. Олена Попова від Сумської обласної організації ПП «Пропозиція».
 6. Андій Вєтоха, від Сумської обласної організації ПП «За майбутнє».
 7. Ольга Шабельникова, від Сумської обласної організації ПП «Об’єднання «Самопоміч».
 8. Володимир Муляр, самовисуванець.

1 комментарий

 1. Вячеслав

  Микола Нога, від Сумської обласної організації ПП «Наш край».

  Політи́чна па́ртія «Наш край» — проросійська політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011 року під назвою «Блокова партія». 2014 року була перейменована на «Наш край». Партія посіла третє місце на місцевих виборах 2015 року, отримавши 156 місць на посадах голів міст, селищ і сілта 4375 депутатських мандатів
  До партії входять екс-регіонали, впливові місцеві бізнесмени й «міцні господарники», що орієнтуються насамперед на електорат «Партії регіонів» південних та східних областей України.

  Микола Трофимець від Сумської регіональної організації ПП «Опозиційна платформа – за життя».

  «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) — проросійська політична партія в Україні. Зареєстрована 9 грудня 1999 року як Всеукраїнське об’єднання «Центр».
  У липні 2016 партію було перейменовано у «За життя» і лідером обрано Вадима Рабіновича. У кінці липня 2018 року з партією об’єдналася ГО олігарха та кума Володимира Путіна Віктора Медведчука — «Український вибір».

  Проукраінські, патріотично налаштовані виборці Шосткинщини, зокрема прибічники «Європейської Солідарності», не підтримують жодго кандидата на посаду голови Шосткинської териториальної громади, портрети яких тут опубліковано.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.