Оригінальну схованку обрав для зберігання наркотиків 28-річний мешканець Шостки. Пакунок з канабісом загальною масою близько 20 грамів він ховав в коробці серед ялинкових прикрас. Проте правоохоронці знайшли незвичайний сховок та вилучили дурман-зілля.

Отримавши інформацію про зберігання наркотиків 28-річним мешканцем Шостки, який стоїть на обліку у лікаря-нарколога, правоохоронці не стали зволікати з перевіркою і навідалися за місцем мешкання вказаного чоловіка.

2

Під час огляду його квартири в коробці з ялинковими іграшками полісмени знайшли паперовий згорток з сухою речовиною, схожою на канабіс.

В подальшому експертиза підтвердила, що вилучене – наркотик.

Сам же власник зілля запевняє: виявлену стражами порядку «травичку» знайшов, а зберігав про всяк випадок, для власного вжитку.

Наразі кримінальне провадження, відкрите за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту», вже направлене до суду. Любителю наркотиків загрожує до трьох років обмеження волі або позбавлення волі на той же строк.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.