Молоді жінки потрапили у класичну шахрайську схему «дзвінок з банку». Наразі поліція розшукує аферистів, та вкотре застерігає громадян не вірити подібним дзвінкам, а всі проблеми з платіжними документами вирішувати при особистій зустрічі з банківськими працівниками у найближчій філії банку.

В обох випадках жінкам невідомі зловмисники дзвонили на мобільний телефон. Представившись співробітниками служби безпеку відомих українських банків, шахраї під приводом розблокування карток випитали конфіденційні дані платіжних документів, після чого впродовж кількох хвилин спустошили рахунки довірливих громадянок. Відтак, 35-річна жінка втратила 5 тисяч гривен, її 39-річна землячка – 4300 гривен.
Працівники поліції закликають: шановні громадяни, не вірте подібним дзвінкам чи надісланим смс-повідомленням про заблокування картки. Краще відразу зверніться на «гарячу» лінію банку, де ви обслуговуєтесь, або особисто до найближчого відділення вашого банку чи його філії. Пам‘ятайте – всі операції по обслуговуванню банківських карток і рахунків працівники банківських установ здійснюють виключно в приміщеннях установи і ТІЛЬКИ в присутності самого клієнта, який, до того ж, повинен підтвердити свою особу відповідним документом. Тож будьте уважними та обережними, і тоді вам не доведеться розплачуватись втратами своїх заощаджень за зайву довірливість та необачність.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.