43-річна жителька Шостки перерахувала авансом 770 гривень за вподобані орхідеї, проте ані квітів, ані своїх грошей вона так і не побачила.

Знайшовши на відомому інтернет-ресурсі цікаву пропозицію про продаж рідкісних видів орхідей, любителька квітів з Шостки відразу зв’язалася з продавцем та замовила вподобаний товар. Однак продавчиня погодилася вислати рослини тільки після повної передоплати. Цей факт не настороживпоціновувачку екзотичних рослин, і вона виконала поставлену умову, перерахувавши на вказаний їй номер банківської картки 770 гривень.

Проте товар жінка так і не отримала. Як тільки гроші надійшли на рахунок продавчині, вона перестала виходити на зв’язок, а згодом видалила і всі свої оголошення.

Потерпілій нічого не залишалося робити, як звернутися з відповідною заявою у поліцію.

Наразі за даним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з закликом бути більш обережними. Пам’ятайте: при продажі чи купівлі товарів через Інтернет будь-яка людина може виставити фіктивні лоти, поставити ціни набагато нижчі від ринкової вартості, та заволодіти вашими грошима. Якщо ви наважились на покупку, обирайте перевірені інтернет-магазини чи сайти. Сплачуйте за товар тільки при отриманні посилки. Не робіть поспішних вчинків, про які потім пошкодуєте.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.