24 грами подрібненого канабісу, 2 сухі рослини коноплі та саморобний пристрій для куріння наркотиків зберігав у власній квартирі 31-річний шосткинець. Наркотики правоохоронці знайшли та вилучили, а власнику загрожує кримінальна відповідальність.

Міліціонерам Шосткинського міськвідділу міліції стала відомо, що один з мешканців Шостки зберігає вдома марихуану. Правоохоронці перевірили інформацію і вона знайшла своє підтвердження…

У ванній кімнаті квартири 31-річний власник зберігав готову до вживання подрібнену марихуану, а на балконі міліціонери знайшли дві рослини коноплі та саморобний пристрій для вживання наркотиків зі специфічним нашаруванням екстракту канабісу.

За висновками експерта вилучене виявилося наркотиками.

«Чоловік стоїть на обліку у лікаря – нарколога за прийом наркотичних речовин, — коментує начальник Шосткинського міськвідділу міліції ВікторГузей. – Він пояснив міліціонерам, що наркотичні рослини знайшов на покинутих земельних ділянках, сам сушив та використовував для власного вжитку».

Стосовно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту». Йому загрожу до трьох років позбавлення волі.

Джерело: http://www.mvs.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.