Під час чергової сесії Шосткинської районної ради начальник Шосткинського відділу поліції Валерій Строкач довів до відома присутніх про роботу підрозділу щодо боротьбі зі злочинністю та охорони публічного порядку в районі.
Як розповів керівник шосткінської поліції, протягом восьми місяців цього року поліцейські району розкрили 398 злочинів, серед яких значна кількість тяжких та особливо тяжких: умисні вбивства, розбійні напади, пограбування, крадіжки, угони транспортних засобів. Задокументовано 42 наркозлочини, виявлено 21 факт незаконного обігу зброї. «Сьогодні ми змушені констатувати: кількість корисливо-майнових злочинів та кримінальних правопорушень насильницької спрямованості зростає. Наразі, на обліку у Шосткинському відділі поліції перебуває 324 особи, серед яких убивці, грабіжники, розбійники тощо», — зазначив у своєму виступі Валерій Стракач. 22050373_1909349239392784_5300802491956519177_nЗа словами керівника Шосткинського відділу поліції, кожного дня на цілодобове чергування залучається 2 слідчо-оперативні групи, які забезпечують належне реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення в Шостці і Шосткинському районі, та 3 групи реагування патрульної поліції.

Виступаючи на сесії райради, Валерій Строкач звернув увагу депутатів та селищних голів на той факт, що результативність роботи поліції Шостки, оперативність реагування на повідомлення про вчинені злочини, виїзди на місця подій, розшук зловмисників та затримання підозрюваних у значній мірі залежать від належного фінансування та матеріально-технічного забезпечення, насамперед — придбання службового автотранспорту, паливно-мастильних матеріалів, оргтехніки. В рамках програм профілактики злочинності також необхідно встановити камери відеоспостереження на вулицях населених пунктів району та забезпечити оперативний доступ до відеоданих працівників поліції. Такі заходи дозволять розкривати значну кількість вуличних злочинів саме по «гарячих слідах».

Шосткинський відділ поліції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.