Уряд України вносить до парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Законопроект передбачає збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Таким чином, мінімальна заробітна плата, яка сьогодні в країні становить 1218 гривень, з 1 вересня цього року становитиме 1378 гривень». Так Вчитель без категорії отримає додатково 470 гривень. Вчитель вищої категорії отримає додатково 605 гривень. Сімейний лікар буде додатково отримувати 453 гривні. А медсестра – 304 гривні». Зокрема, працівники соціальної сфери додатково будуть отримувати 304 гривні. А працівники культури, наприклад, бібліотекар, – 348 гривень», – повідомив голова Уряду. 333Українські студенти, яких є півтора мільйона, також отримають підвищення стипендій. Арсеній Яценюк повідомив, що одинокі матері після підвищення загалом будуть отримувати від 350 до 727 гривень.

Підвищення пенсії отримають і пенсіонери, які потребують найбільшої допомоги від держави. Таке підвищення буде стосуватися 7,5 мільйонів українських пенсіонерів. І мінімальна пенсія буде становити 1074 гривні.  Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 гривень.

Це означає, що заробітна плата повинна піднятися не тільки в бюджетній сфері, підкреслив Глава Уряду: «Вона повинна піднятися в цілому по економіці – всі підприємства всіх форм власності повинні підняти заробітну плату для своїх працівників».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.