Наш юний піаніст Єгор Бахмут (викладач – Ірина Тарасова) отримав чергову блискучу перемогу, здобувши звання лауреата І премії V Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Подільський водограй», який відбувся у м. Вінниця з 25 до 27 листопада. В конкурсі приймали участь юні музиканти з 20 міст України.Змагання молодих талантів відбувалось під патронатом Міністерства культури України, Вінницької обласної Ради, обласної державної адміністрації, Єврорегіону «Дністер», Посольства Держави Ізраїль в Україні, Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці та інших державних і громадських організацій.

Оцінювали майстерність юних віртуозів члени журі – провідні фахівці, відомі музиканти і педагоги з Польщі, Молдови, України. У номінації «Фортепіано» та «Фортепіанні ансамблі» журі очолював заслужений артист України, професор Національної музичної академії України ім.П.Чайковського Юрій Кот. До складу журі також ввійшли заслужений діяч мистецтв Молдови, народна артистка Молдови Анна Стрезєва та доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та інструментальної підготовки Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського Наталія Мозгальова.

Журі конкурсу відзначило  професійне виконання творів та артистизм Єгора. У своїй номінації він гідно презентував Шосткинську дитячу школу мистецтв та все наше місто. 11-річний Єгор вже має низку тріумфальних виступів, але, незважаючи на свій юний вік, не перестає виборювати своє місце у світі музики. «Єгора неможливо пропустити поза увагою, такий зворушливий артистичний образ він створює на сцені», – каже викладач учня, Ірина Тарасова. Взагалі Єгор захоплено береться за «дорослі» твори, вони його надихають на подальше і глибше вивчення музики, при цьому він зберігає дитячу безпосередність.

received_592447727620909Після закінчення конкурсу відбувся гала-концерт лауреатів, в якому взяв участь наш учень, та нагородження переможців. На головній сцені ВДПУ ім. М.Коцюбинського Єгор, окрім диплому лауреата, отримав цінний подарунок від Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.

Джерело: Дитяча школа мистецтв

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.