Інформативно і видовищно пройшов День відкритих дверей у військовій частині 3022 НГУ.

Дізнатися, що входить до обов’язків військовослужбовця, а також ознайомитися зі зразками військової техніки, зброї та ходом службових заходів, 11 жовтня прийшли студенти та викладачі Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім.Івана Микитовича Кожедуба.

Три групи молоді, добра половина з яких – дівчата, з непідробною цікавістю оглянули представлену техніку — як зовні, так і зсередини. Цікаво, що у нинішньому році автопарк частини поповнився новеньким бронеавтомобілем КрАЗ «Фортеця», вага якого 24 тонни. До слова, вага звичайного КрАЗу – 11 тонн, а також багатофункціональним автомобілем на базі МАЗ «Мультиліфт».Вразили студентів і бронетранспортер та БРДМ.

Від бажання поміряти важкий бронежилет (який, до речі, важить від 12 кг) і надягти каску під час презентації екіпіровки відбою не було.

Автомат Калашникова, ручний кулемет, снайперська гвинтівка — про них докладно розповіли військовослужбовці частини. А у слухачів була можливість не тільки взяти зброю в руки, але і сфотографуватися з нею на фоні військової техніки, чим успішно скористався чи не кожний студент та навіть і викладачі.

Цікавою видалась наглядна демонстрація надання першої медичної допомоги «у польових умовах». Разом з професіоналами тактичної медицини студенти накладали пов’язки, навчалися зупиняти кровотечу і діяти в екстремальних ситуаціях.

Наглядно представили затримання службовою (вартовою) вівчаркою порушника. Варто відзначити дресирування собак, які діяли виключно за командами кінологів, не звертаючи уваги на відволікаючі фактори.

Заступник командира військової частини по роботі з особовим складом Андрій Оникієнко детально розповів про умови служби в наших військах, тим самим закликаючи майбутніх захисників Батьківщини вступати у військові навчальні заклади та на службу за контрактом.

Самі ж екскурсанти висловили зацікавленість у запропонованих варіантах, мотивуючи свій майбутній вибір гідною заробітною платою та почесною професією.

Виховувати молоде покоління в патріотичному напрямку необхідно, — вважають у шосткинській військовій частині. Саме тому і влаштовують подібні заходи.

Автор: Оксана Воробйова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.