З лінії фронту — на сцени мирних міст. Волонтерський арт-десант почав свої виступи в містах західної України, а також Вінниці та Хмельницькому. Півтора року співаки виконуючи свої твори в зоні бойових дій, морально підтримують воїнів. Зараз артисти вирішили розширити географію своїх патріотичних виступів і нагадати українцям, про те, що вони українці. Однаково емоційно, проникливо і щиро, як на передовій, так і в тилу дають свої концерти українські барди, письменники, театрали, заслужені артисти. «Арт-десант» радує не тільки воїнів на передовій, але і просто українських патріотів.
Сьогодні волонтерський арт-десант висадився у Шостці, у Центрі «Зірка» Центру естетичного виховання. В його складі: — Надія Шестак, Народна артистка України; Леся Горова, Заслужена артистка України; Владислава Чайка, лауреат музичних фестивалів и конкурсів; Сергій Шматок, золота гітара України; Василь Ковтун, поет; Володимир Семистяга, історик; Віктор Відоменко, композитор — виконавець; Сергій Архипчук, заслужений діяч мистецтв, режисер проекту.
Шосткинці побачили справжній урок патріотизму.
Концерт пройшов під патронатом міського голови, Миколи Петровича Ноги. Новиною у соцмережі Фейсбук поділився Володимир Кисельов, директор ЦЕВу.

арт 6 арт арт3 арт7 арт8 арт9 арт10 арт11 арт12 арт13 арт14 арт 2 арт 4 арт 5P. S. Концерт був надзвичайний і пройшов у теплій майже сімейній атмосфері. Єдиний недолік — майже порожня концертна зала. І це дуже прикро, адже вхід був вільний, мабудь, багато мешанців нашого міста просто не знали про цю культурну подію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.