В Шостці працівники поліції затримали 38-річну жительку району. Та з подвір’я своєї куми викопала та вкрала три металеві труби. Такий собі «скарб» жінка планувала здати на пункт прийому металобрухту. Завадили правоохоронці, які разом з викраденим направили зловмисницю до відділку поліції.

Під час відпрацювання містом працівники поліції Шостки зупинили трактор, який перевозив металеві труби без відповідних на це документів. Для подальшої перевірки транспортний засіб разом з багажем доставили до відділу поліції.

Правоохоронці з’ясували, що вантаж належить 38-річній жінці. На питання звідки в неї труби – пояснити чітко не могла. Пізніше зізналась, що вони викрадені. Жертвою обрала власну куму, у якої з дачного подвір’я викопала та вкрала три металеві труби, які слугували водовідведенням під час дощу у господарстві. Допомагали зловмисниці родичі, яким вона пояснила, що кума про все знає і дала свою згоду на демонтаж цих труб.

«Жінка пояснила, що на злочин наважилась із-за скрутного матеріального становища, — коментує цей випадок Віктор Гузей, начальник Шосткинського відділу поліції. – Викрадене вона планувала здати на пункт прийому металобрухту та отримати за нього чималі гроші. Та замість цього отримала кримінальне провадження та чекає на покарання».

Підозрюваній інкримінують крадіжку за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України, за яку може отримати до трьох років позбавлення волі.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.