Фахівці «Укроборонпрому» озвучили три найбільш ймовірні версії вибуху на територіївипробувальної станції2 Державного науководослідного інституту хімічних продуктів в Сумській області. Про це повідомляє прес-служба концерну.

«Розглядається 3 версії: самодетонация снаряда з-за зміни хімічних властивостей речовини протягом його зберігання; наявність стороннього вибухонебезпечного предмета, який спрацював в момент проведення підготовчих робіт; порушення правил безпеки під час виконання робіт працівниками», – повідомили фахівці.

Наголошується, що роботи з утилізації боєприпасів проводили в рамках тристороннього договору між «Укроборонсервіс», NSPA (Агентство НАТО з технічного обслуговування й постачання) та Міністерством оборони України.

Раніше у військовій прокуратурі повідомили, що утилізація боєприпасів проводилася з порушенням. Вибух розслідується за ч. 2 ст. 273 КК України — порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах, що спричинило загибель людей.

Нагадаємо, вчора на станції «Укроборонпрому» вибухнула авиаракета, три людини загинули, один із них — представник НАТО. Ще двоє постраждалих з важкими травмами доставлені в лікарні Сум та Шостки.

«Укроборонпром» створив комісію з розслідування вибуху на станції концерну в Сумській області. У військовій прокуратурі заявили, що причиною вибуху могла бути недбалість посадових осіб.

http://ua.112.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.