7 серпня в Шосткинській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч щодо перспектив створення об’єднаної територіальної громади. Зустріч відбулася за участі представників Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України, голови Шосткинської районної державної адміністрації та його заступника, голови Шосткинської районної ради та заступника, міського голови та його заступників, голів сільських рад.

Головним питанням, яке піднімалося під час робочої зустрічі, було створення потужної, спроможної об’єднаної територіальної громади. Директор Офісу реформ Ніна Мельник наголосила на перспективах та можливостях об’єднаної громади, а також на проблемах, які можуть виникати у малочисельних громадах, закликаючи до створення єдиної об’єднаної територіальної громади.

Також вкотре піднімалося питання внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад, яким передбачено об’єднання міста Шостка, Воронізької селищної ради та усіх сільських рад (окрім Глазівської та Вовнянської сільських рад) в єдину територіальну громаду з центром у місті Шостка, в частині включення Глазівської та Вовнянської сільських рад до Шосткинської об’єднаної територіальної громади за принципом «Один район – одна громада». Слід зазначити, що згідно з планом Глазівська та Вовнянська селищні ради мають бути приєднані до вже створеної Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади.

У свою чергу міський голова зазначив, що готовий розглянути пропозиції щодо приєднання громад району до м. Шостка.

Джерело: http://shst.sm.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.