9 лютого у військовій частині 3022 відбулось відкриття каплички. Невеличкий храм  названий на честь Святої Трійці належить  Київському патріархату. Освятити його  приїхало високопоставлене духовенство. Зокрема це благочинний митрополит Іоан, архієрей Української православної церкви Київського патріархату  та владика Сумський та Охтирський Мефодій. Після освячення, у капличці відбуватимуться церковні служби для військовослужбовців та їх сімей.

З прийняттям державою рішення щодо введення духовенства у військових частинах, військовий капелан з’явився і у шосткинській частині 3022. Ним став отець Сергій, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці, який  відтепер  правитиме і у капличці названої  на честь Святої Трійці. Облаштовувати святе місце бійці розпочали ще минулого року. Капличка з’явилась завдяки силам  безпосередньо самих військовослужбовців, волонтерів, міської влади та шосткінських підприємств.

Спільно зі священнослужителями молились не тільки військовослужбовці, а й  представники шосткинської місцевої влади, городяни та навіть  мер Конотопу  Артем Семеніхін. Владика Сумський та Охтирський Мефодій у свою чергу відзначив, що у шосткінській військовій частині відчувається позитивна енергетика.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.