Незважаючи на чисельні публікації в засобах масової інформації, профілактичну роботу наших дільничних офіцерів поліції, мешканці Шостки та району продовжують потрапляти на «гачок» шахраїв. З початку 2018 року в Шосткинському відділі поліції зареєстровано 121 шахрайство. Частина їх була розкрита. Проте злочин краще попередити.
Начальний Шосткинського відділу поліції Валерій Строкач на своїй сторінці у Фейсбук навів приклади  найбільш розповсюджених схем шахрайства, щоб застерегти громадян від необдуманих вчинків.
1. Вирішення проблем з правоохоронними органами
Непоодинокі випадки дзвінків, у яких шахраї повідомляють про те, що близькі родичі, знайомі, друзі стали учасниками злочинних дій і затримані працівниками поліції. Проте, існує можливість залагодити ситуацію, щоб уникнути передбаченої законом суворої відповідальності. Дискредитуючи тим самим правоохоронні органи, шахраї вимагають передати особисто, переказати чи залишити у визначеному місці значну суму грошових коштів. На роздуми злочинці майже не залишають часу і наполягають на негайному прийнятті рішення про порятунок близьких від неіснуючої загрози.
2. Продаж і купівля товарів через Інтернет
Мають місце випадки, коли спритники телефонують особам, які розмістили оголошення про продаж речей на ресурсах у мережі Інтернет. Щоб не викликати підозру і не виказати своїх справжніх намірів, шахраї розпитують про характеристики товару, просять зробити знижку та іншим чином входять у довіру. Після психологічної обробки злочинці висловлюють намір переказати продавцю гроші і пропонують взяти банківську платіжну картку власну, родичів чи знайомих. Зі слів зловмисника, для того, щоб він переказав на цю картку гроші, її необхідно вставити у банкомат чи термінал самообслуговування. Далі, за вказівками злочинців, потерпілий називає зміст смс-повідомлень із кодами підтвердження банківських операцій і шахраї знімають з рахунку усі наявні кошти.
Популярним у мережі способом шахрайства є також продаж неіснуючого товару. Зловмисник, розмістивши таке оголошення в Інтернеті вимагає у покупця передоплату за товар на свою банківську картку. Отримавши гроші, він перестає виходити на зв’язок і, звичайно, ніякого товару не пересилає.
3. Вам дзвонять псевдобанкіри
Щоб не викликати підозри, шахраї телефонують з міських номерів фіксованого зв’язку з кодом, приміром, 056, 091 або 044 який відповідає Дніпропетровській, Київській області, де знаходяться центральні офіси відомих банків. Шахраї представляються представниками служби безпеки фінансової установи. Під приводом перевірки і уточнення особистих даних, виявлення осіб, які причетні до фінансування тероризму і сепаратизму в України, відміни неіснуючих банківських операцій з ознаками шахрайських дій, злочинці випитують у потерпілих реквізити банківських карток, зміст смс-повідомлень, які надходять клієнтам. Отримавши необхідну інформацію, спустошують картковий рахунок.
4. «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то» 
SMS від імені банку із повідомленням про заблоковану картку присилають шахраї та сподіваються, що ви зателефонуєте за вказаним там номером телефону. Відтак, вони представляються співробітниками банку, переконують користувача повідомити дані своєї картки, залишок на рахунку та код, який прийде в наступному sms – повідомленні. Потім блокують сим-картку, яка «прив’язана» до фінансового документу та знімають з рахунку гроші.

Тож аби не стати черговою жертвою шахраїв варто дотримуватися елементарних правил:
— в разі надходження нібито з банку електронних листів, sms – повідомлень чи дзвінків з запитами про особисту інформацію, про блокування банківської картки — не відповідайте на них, а краще самі перетелефонуйте на офіційний номер call-центру вашої фінустанови, і з’ясуйте ситуацію.
— у випадку втрати чи блокування телефонної сім-картки, до якої «прив’язана» ваша банківська картка, найперше необхідно особисто звернутися в банк з заявкою про блокування платіжного документа.
— в жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити своїх банківських рахунків, адже працівники банківських установ не проводять жодних операцій у телефонному режимі;
— у випадку продажу товару, не повідомляйте зайвої особистої інформації, лише номер картки, на рахунку якої не повинно бути жодних коштів, а ще краще – готівкою на домашню адресу чи поштове відділення;
— не перераховуйте гроші, поки не отримали замовлений товар;
— ніколи не відчиняйте двері незнайомцям та нікому не показуйте, де зберігаєте гроші;
— у разі повідомлення про «полон» у відділі поліції, варто перевірити інформацію щодо свого родича, зателефонувавши на мобільний, при цьому запитайте про факти життя, які відомі лише Вам;
— роз’яснюйте своїм дітям, що не слід вступати у переговори з незнайомими людьми, а також давати незнайомим цінні речі, зокрема, мобільні телефони.
У разі надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, зверніться одразу до поліції за номером телефону «102».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.