За підтримки міського голови Миколи Ноги, відділу преси, освіти та культури Посольства США, Регіонального офісу з питань викладання англійської мови (RELO) та громадської організації “Український центр громадських ініціатив “Світло” (www.gosvitlo.org.ua).в Шостці з кінця березня по квітень 2018 року буде реалізовано загальнодержавний проект – масовий відкритий онлайн-курс з медіа-грамотності (Massive Open Online Course – MOOC). Слухачі курсу зможуть вдосконалити знання англійської мови, та в той же час, дізнатися більше щодо сучасних засобів масової інформації.

Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Це —
унікальний розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Курс був спеціально розроблений з метою надати учням інформацію щодо медіа-грамотності та навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

Участь у курсі БЕЗКОШТОВНА. Слухачам курсу буде допомагати кваліфіковані фасилітатори, фахівці з англійської мови. Курс містить шість 2-3 годинних групових зайнять з фасилітатором, та самостійну роботу. Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат про походження курсу. Зайняття будуть відбуватися по суботам, старт орієнтовно з 24-го березня. Група складатиме 20 студентів.

Таку новину повідомила секретар міської ради Олена Чанцева-Коваленко на своїй сторінці у Фейсбук.

2 комментария

 1. Аноним

  Як можно зареєструватися на даний курс?

  Ответить
  • admin

   Потрібно залишити під постом Олени Чанцевої-Коваленко у ФБ свої контакти

   Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.