Працівники Шосткинського відділу поліції розшукують Кирякову Віру Миколаївну, 1966р.н., жительку Шостки. Жінка 25 листопада пішла з дому і до тепер її місцеперебування

залишається невідомим. В поліцію з заявою про зникнення своєї матері звернулась 30-річна жителька Шостки. Заявниця розповіла, що її мати 25 листопада пішла з дому і не повернулась. На зв’язок вона з того дня не виходила, а її мобільний телефон вимкнений. За словами доньки, її ненька схильна до зловживання спиртними напоями.
На вигляд розшукуваній 45-50 років, зростом близько 160 см, худорлявої статури. Має темне волосся та сірі очі.
Була вдягнена у чорну куртку з білими вставками, чорні штани. Взута у коричневі кросівки, а на голові мала чорну шапку.
Поліція встановлює місцезнаходження зниклої жінки, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, жінка знаходиться десь поблизу вас, і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку жінки — повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефонами (050) 515-62-95, (050) 327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».
Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.