22 листопада о 18.00 на тих, хто засумував за театром чекає вистава Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М. Коцюбинського  «Останній гречкосій». Автор п’єси та режисер-постановник — Орест Огородник.

За жанром «Останній гречкосій» — гірка комедія. Це продиктований смисловою домінантою жанр, в ракурсі якого розвиваються події – глибоко трагічні в сенсі відречення молодого покоління від одвічного генетичного коду українства – землі а, значить, і від самих себе… І, разом з тим, п’єса, ніби прекрасний у своїй здатності очищувати душі людей злиток гірського кришталю, випромінює спектром іронічних мотивів та комічних ситуацій. Це створює враження воістину філігранної правдивості та інтимно-акустичного співзвуччя із сучасним життям.

Отож, шановні глядачі, запрошуємо Вас до Центру «Юність» переглянути історію про нас самих, про те, що керує нашими вчинками і життями, коли атрофуються серце й душа, а прорахунок та гроші, перекресливши істинні людські цінності, стають нашими поводарями та божками. «Останній гречкосій» — це розповідь про вибір людини та одвічний двобій між духовним і матеріальним. Безсумнівно, п’єса не залишить байдужим жодного глядача, адже проблематика її виходить далеко за межі однієї сім’ї, стосується кожного українця, кожної родини і, зрештою, — нації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.