Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров проінспектував підготовку Чапліївського НВК та Чапліївської амбулаторії до опалювального сезону.  Рішенням останньої сесії на потреби установ з районного бюджету виділені кошти на заміну котлів у цих закладах. В амбулаторії котел вартістю 115 тисяч гривень вже встановлено, систему опалення випробувано. До початку опалювального періоду забезпеченість дровами буде 100%. Наразі послугами Чапліївського АЗПСМ користується понад півтори тисячі населення, його роботу забезпечують 14 чоловік персоналу. Завідувач Чапліївської АЗПСМ Тетяна Пластун зауважує, проводити прийом у холодних кабінетах і надавати первинну допомогу практично стало не можливо:  «Нове обладнання було нам вкрай необхідне, старий котел вже не витримував навантаження, до того ж він був не економічним. Сучасний агрегат має і більшу потужність, і значно вищу енергоефективність. Дрова для нього підвозять практично щодня тож до опалювального періоду будемо забезпечені твердим паливом 100%».

В Чапліївському НВК роботи зі встановлення устаткування ще тривають, на ці потреби з районного бюджету було направлено 100 тисяч гривень. В школі наразі навчається 53 дитини.  Віктор Ждаміров акцентував увагу на необхідності суворого моніторингу температурного режиму в класних кімнатах. Директор навчального закладу Світлана Сальник констатувала, батареї у Чапліївському НВК відтепер будуть скрізь однаково теплі:  «Раніше у найвіддаленіших класах тепла практично не відчувалось, через зношеність котла. Завдяки підтримці районної влади цю проблему вдалося вирішити. І батьки дітей, і педагогічний колектив вкрай вдячні Шосткиснькій РДА та депутатському корпусу району  за розуміння».

На контролі голови зостається хід робіт на низці об’єктів району, які цьогоріч отримали фінансування з районного бюджету. Так у 2018 році виділені кошти — 115 тисяч гривень на ремонт системи опалення Ковтунівського НВК ЗОШ І — ІІІ ст. – ДНЗ. До початку опалювального періоду планується встановити єдиний вузол обліку газу та облаштувати засобом дистанційної передачі даних топкову Воронізької АЗПСМ. Кошти на виконання робіт виділені в повному обсязі – 120 тисяч гривень. Продовжуються роботи з капітального ремонту Івотської АЗПСМ, з районного бюджету на ці потреби виділено 250 тисяч гривень.

http://shst.sm.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.