Збір підписів, щодо отримання дозволу на встановлення автономного опалення у квартирах (в окремих квартирах),   розпочався 6 квітня. На сьогодні підписалося лише 22 людини. Для того, щоб дане питання потрапило на розгляд необхідно ще 478 підписів.

Підписатися можна протягом наступних 70 діб, перейшовши за посиланням

Текст петиції :

«Дозволити встановлення автономного опалення у квартирах (в окремих квартирах) багатоповерхівок побудованих за радянських часів та можливості відмови від послуг централізованого постачання тепла по тепловим мережам які знаходяться в аварійному стані.
Цей крок призведе до реальної економії коштів населенням, і реальнї економії газу в країні.
Люди не хочуть купляти тепло, по захмарним цінам, компенсуючи витрати на транспортування без модернизації мереж теплопостачання.
Встановлення автономного опалення дасть можливість людині заощаджувати енергоносії, які на сьогоднішній час дуже «ДОРОГО» коштують для нашої країни.
Новий закон «Про житлово-комунальні послуги» дозволяє власникам квартир у багатоквартирних будинках за певних умов від’єднатись від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Закон було ухвалено у парламенті 9 листопада 2017р. Текст закону опублікований на сайті Верховної Ради.
Однак, право на встановлення автономного опалення отримали лише власники осель у багатоквартирних будинках, у яких вже є не менше половини відключених від централізованих мереж квартир та нежитлових приміщень.
Кожна українська сїм’я, повинна мати право чи обирати постачальника енергоносіїв, чи вирішувати як заощаджувати сімейні витрати модернизуючи влесне житло!
Ми маємо право на енергонезалежність!»

 

3 комментария

 1. Любченко

  Как проголосовать за автлномное отопление

  Ответить
  • admin

   Перейдите по ссылке, зарегистрируйтесь и голосуйте.

   Ответить
 2. ukrop

  Наивные. Государству не выгодно чтобы население экономило газ.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.