В Шостці працівник поліції затримав 17-річного підлітка. Той, пограбувавши продавчиню взуттєвого магазину, намагався втекти з новими кросівками. На заваді став поліцейський, який наздогнав підозрюваного хлопця та в «трофейному» взутті доставив його до відділку поліції.

Подія сталася вдень в одному з взуттєвих магазинів міста. Там, 17-річний хлопець, приміряючи вподобані кросівки, дочекався моменту, коли продавець відволічеться на іншого клієнта, і в новому взутті втік з торгівельної точки. Працівниця магазину вибігла слідом за ним на вулицю та почала кликати на допомогу. Її почув поліцейський, який в той момент проходив поряд, і одразу кинувся наздоганяти зловмисника.

Затримали хлопця біля автобусної зупинки. Спритному підлітку вдалось сісти в рейсовий автобус, проте на наступній зупинці на нього вже чекали викликані колегою правоохоронці.

«У відділку поліції було встановлено, що затриманий – учень одного з профучилищ. Хлопець з порядної роди, хоча сам вже потрапляв в поле зору правоохоронців, — коментує цю подію начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Свій вчинок підліток пояснив просто — хотів нові кросівки, однак у батьків не було грошей, щоб купити нове взуття».

У відношенні юнака слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Хлопцю загрожує штраф від 85 до 170 гривень штрафу, або до двох років виправних робіт, чи до чотирьох років позбавлення волі. Остаточний покарання визначить суд.

Джерело: npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.