Прокуратурою Сумської області 20 листопада 2015 року затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», якому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 239 (забруднення або псування земель, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Як повідомив заступник прокурора області Сергій Маслюк, досудовим розслідуванням встановлено, що ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», директором якого є вказана особа, згідно з договором, укладеним із замовником, зобов’язалось здійснити утилізацію відсортованих матеріальних ресурсів, а саме резервуарів з-під пального ракетного палива типу. Протягом грудня 2014 року – січня 2015 року на підставі отриманого акта виконаних робіт на рахунок ТОВ замовник перерахував понад 2 млн грн за роботу, яка насправді виконана не була.
Окрім того, 30 квітня поточного року за вказівкою обвинуваченого в нічний час його підлеглий, рухаючись на автомобілі марки «КАМАЗ», порушуючи вимоги транспортування, допустив вилив хімічної речовини на автомобільну дорогу, а також здійснив викид хімічної речовини з кузову вищевказаного автомобіля на стихійне сміттєзвалище в м. Шостка, наслідки чого протягом тижня ліквідовували фахівців Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. На даний час, відповідно до результатів санітарно-гігієнічної експертизи загрози життю та здоров’ю населення, яке проживає поблизу місця події, немає.
Довідково: ч. 5 ст. 191 КК України передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Матеріал: http://sumy.gp.gov.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.