Кабінет міністрів схвалив створення бюджетної установи «Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України» (військова частина 1569 ). Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні уряду без обговорення, повідомляє УНІАН

Шосткінський прикордонний загін буде діяти в Шостці.  Функціонування Шосткинського прикордонного загону повинна забезпечити адміністрація Державної прикордонної служби України.

Згідно з пояснювальною запискою, зазначений прикордонний загін створюється для підвищення надійності охорони і рівня захищеності державного кордону, готовності органів і підрозділів до будь-яких раптових завдань і вдосконалення системи управління, досягнення рівня здатності військ до адекватного реагування на загрозу прикордонного збройного конфлікту і збереження здатності до нарощування оперативних можливостей в особливий період для відображення збройної агресії проти України.

Комендатура прикордонного підрозділу буде перебувати в будівлі по вул. Інститутській (колишній Шосткинський інститут СумДУ)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.