Сумська область отримала комп’ютерну техніку завдяки домовленостям уряду України з Китайською Народною Республікою. В область надійшло 633 комп’ютера на загальну суму понад 8 млн. грн., повідомили в департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Зараз департамент освіти і науки ОДА передає всю комп’ютерну техніку відділам освіти і навчальним закладам області. Наразі забезпеченість навчальних закладів області комп’ютерною технікою становить до 80%. Нові комп’ютери отримають 54 навчальних заклади, що дозволить поліпшити якість навчання. Вже відомо, що по 11 компьютерів передали Богданівському та Клишківському НВК. В місто Шостка передали 71 компьютер: в школу №1 — 11, ліцей — 10, гімназія — 15, школа№7 — 15, школа №9 — 10, школа -інтернат — 10.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, комп’ютерна техніка надійшла в усі області України. Згідно з домовленістю МОН з компанією Microsoft, комп’ютери будуть забезпечені ліцензійними програмами і сервісним обслуговуванням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.