Звісно, що попереду у наших спортсменів ще багато перемог, але у Днепродзержинську  — це була остання. Адже за декілька днів після Чемпіонату України у Днепродзержинкьку Верховна Рада повернула місту його історичну назву — Кам’янське.

12-16 травня в м. Дніпродзержинськ проходив Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). Всього приймало участь 154 спортсмени з 14 команд: Сумської, Дніпропетровської, Харьківської, Миколаївської, Херсонської, Житомирської, Луганської, Запорізької, Вінницької, Львівської та м. Києва. Сумська, Харківська та Дніпропетровська області були представлені двома командами. За Сумські команди виступали учні нашої школи. В загальнокомандному заліку Сумська обл. посіла перше місце, виборовши першість у суперників Дніпропетровської та Харківської областей ,які посіли відповідно друге та треті місця, Сумська обл.-2 – 5 місце. Приємно вразили наші юнаки піднявшись двома командами на п’єдестал: команда№1 в складі: Романа Шулежка, Артема Великоконя, Владислава Скрипки та Данила Попело –стали переможцями, а команда №2 — Євгеній Тарасенко, Тимур Старжинський, Артем Літвин, Амір Ісмагілов посіли третє місце! У віковій групі 2004-2005 серед юнаків золоту медаль виборов Роман Шулежко; срібло у Артема Великоконя (тренери Романченко Руслан,Герасименко Максим).У віковій групі 2006-2007 серед дівчат кращою була Ліза Клочко – перше місце (тренер Матвієнко Лідія), Софія Бучинська-ІІІ місце(тренер Приходько Лілія) у цій же віковій групі серед юнаків перший став Євгеній Тарасенко(тренери Мельник Наталія, Приходько Лілія), ІІІ місце- Тимур Старжинський(тренер Матвієнко Лідія). Тренери ,які підготували переможців Чемпіонату України були нагороджені дипломами.