Шосткинец, учасник антитерористичної операції Дмитро Даниленко взяв участь у масштабному напівмарафоні, який пройшов в Києві 17 квітня за участю знаменитостей. У марафоні на різних дистанціях долали себе українська співачка Настя Каменських, журналістка Марина Леончук і ведуча Марічка Падалко, мер Києва Віталій Кличко, народний депутат Борислав Береза.

«Київський півмарафон — це не лише бігове свято 17 квітня. Це – стиль життя», — йдеться у зверненні організатора заходу Дмитра Черніцького. Цього року були як індивідуальні, так і командні забіги на різні дистанції, естафети, а також змагання для ролерів й дитячі забіги.  Цього року в марафоні взяли участь понад 7000 людей.   В рамках заходу відбулися забіги на 5,10 та 21 км, благодійний забіг на 2 км, естафета з 4 до 5 км, шість дитячих забігів і великі заїзди для ролерів на 5 і 21 км. Наш земляк подолав дистанцію 21, 0975 км з результатом — 1 година 49 хвилин. Дмитро, вперше прийняв участь у цьому напівмарафоні.  «Це випробування власних сил,  — поділився враженнями наш земляк, додавши, —  обов’язково побіжу ще»Учасників, які подолали найбільшу дистанцію було 2,5 чоловік.Марафон марафон 2 Марафон 3

Цього року «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016» розпочав активну діяльність із залучення іноземних учасників: маршрут змагання отримав сертифікат міжнародної асоціації марафонів, а сам захід став повноправним членом AIMS– престижної міжнародної організації, яка об’єднує більше 300 бігових подій у 95 країнах світу.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.