На минулому тижні в місті Олександрія відбулося чергове засідання Асоціації «Сталі та розумні міста України». На заході були присутні представники міст Кременчука, Шостки, Тростянця, Світловодська, Малої Виски.

Головними завданнями Асоціації є: допомога у пошуку і залученні інвестиційних коштів для втілення місцевих проектів; розвиток міжнародного співробітництва; запозичення передового досвіду; допомога у розробці та впровадженні інноваційних технологій тощо.th

Присутні мали нагоду ознайомитися з розробками щодо втілення Стратегії сталого розвитку міст відповідно до стандартів ООН. У рамках засідання було представлено довгострокові інвестиційні проекти з енергозбереження — програми енергоефективності, модернізації вуличного освітлення, оптимізації системи теплопостачання.

Керівники міст Шостки, Тростянця, Кременчука, Світловодська, Малої Виски поділилися своїми напрацюваннями з розвитку територій. Усі без виключення гості зазначили, що членство в Асоціації дасть можливість обмінюватись передовим досвідом, напрацьовувати спільні проекти та залучати інвестиційні кошти на території.

Після цього були підписані Меморандуми про співробітництво в Асоціації «Сталі та розумні міста України» між міськими радами міст.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>