У Шостку актори приїхали з виставою «Женихи» – інтерпретацією знаменитої гоголівської комедії. Як і обіцяли творці, вистава подарувала море хвилин сміху усім присутнім. Зала Центру естетичного виховання на жаль була неповною, але глядачі так бурхливо сприймали кожен вдалий жарт, щиро аплодуючи акторам, що це було не помітним.
На автограф-сесії, по закінченню вистави, що пройшла у Центрі «Юність», Руслана Писанка зізналася, що завжди залюбки приїздить до Шостки, де її завжди дуже тепло зустрічають.
«У Шостці я також грала одну зі своїх улюблених ролей – Проню Прокопівну у неперевершеній комедії «За двома зайцями», – поділилася Руслана Писанка. Та у компанії з Володимиром Горянським у вашому місті я вперше. В цей раз ми приїхали з Володимиром Горянським і «Женихами» – виставою, яка дарує класні емоції, багато сміху і трішки сліз.
Я у Шостці вперше, – додає Володимир Горянський, Шостка – це таке чудове місто!
«Ми навіть не очікували дуже теплого прийому глядачами, але сподіваємося, що ще не раз зустрінемося з шосткинськими любителями театрального мистецтва», — додали імениті актори. Такі відгуки залишив на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Кисельов, директор ЦЕВу. Від Шоста.ньюз зазначимо, що тут не було другорядних ролей, усі актори напрочуд чудово і професіонально грали. За, що кожному з них низький уклін.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 1516 17

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.