Під час зимових канікул,вихованці Центру естетичного виховання, , народний художній колектив,ансамбль народного танцю «Джерельце»під керівництвом Заслуженого працівника культури України, кавалера ордена княгині Ольги III ступеню Людмили Маковець та Яни Третьяк  взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який проходив у м. Львові з 9 по 11 січня за підтримки Міністерства освіти і науки України.

В конкурсі приймали участь II групи дітей молодша та середня віком від 10 до 14 років, вони представили на розсуд журі танці «На току», «Полька-полісянка», та Білоруський танок «Лявониха». Виступ оцінювали високоповажні члени журі, серед яких діячи культури та мистецтва,які присудили колективу диплом лауреата II ступеню,та пам’ятний подарунок.

У вільні від конкурсу та Гала концерту дні, діти разом зі своїми керівниками побували  в оперному театрі на виставі «Лебедине озеро», здійснили пішохідну прогулянку вулицями старовинного міста Лева з екскурсоводом та насолодились прогулянкою вечірнім містом з його колоритом та яскравими різдвяними ярмарками.

Діти придбали багато сувенірів на пам’ять близьким та друзям. Багато яскравих фотознімків зробили біля Різдвяних вертепів та на площах міста. Фестиваль «Різдвяні канікули» подарував чудову можливість пізнати історію,та красу старовинного міста Лева,та взяти участь у великому дитячому мистецькому святі.

27лявонихау Львові

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.