Назвавшись представником служби безпеки банку, аферист вивідав у 74-річної жительки Шостки коди доступу до її банківської картки і зняв з рахунку 2 000 гривень.

На мобільний телефон 74-річної мешканки Шостки зателефонував невідомий та назвався співробітником служби безпеки банку. Він повідомив, що її банківську картку заблоковано через дії зловмисників, які нібито намагались зняти з її рахунку гроші. Аби відновити дію документа, потрібно терміново назвати номер та коди доступу картки, які прийдуть жінці на телефон у смс-повідомленні.

Збентежена дама, картка якої залишилась вдома, в цей час була за містом, тому вона звернулась за допомогою до онука. Розповівши йому про дзвінок, попросила продиктувати всі потрібні дані. Молодий чоловік виконав прохання бабусі, але застеріг, що невідомий співрозмовник може бути шахраєм. Втім, жінка слушної поради не дослухалась, і в результаті залишилась без грошей — з її рахунку зникло 2 000 гривень.

Сьогодні за даним фактом проводиться подальша перевірка. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці знову звертають увагу громадян, що справжні банківськіпрацівники ніколи не займатимуться розв’язанням подібних питаньтелефоном. Обмін конфіденційними відомостями, іншими банківськими операціями пов’язаними з безпекою рахунків клієнтів можливий тільки приособистому зверненні клієнта до банківської установи.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.