Таку новину повідомив помічник депутата міської ради, журналіст інтернет видання Денис Якименко на своїй сторінці в соціальній мережі. Денис виклав фото відповіді Шосткинського відділу поліції на його звернення щодо проведення перевірки за фактом незаконних дій ФОП Романька О.В. в с. Собичеве Шосткинського району.

Нагадаємо, що раніше на каналі ТРК «Акцент» вийшов сюжет про те, як помічнику депутата міської ради і журналісту інтернет видання, який активно займався питанням вирубки лісу, у ніч  на Івана Купала спалили автівку. Напередодні цієї події Денис Якименко зі знімальною групою ТРК «Акцент» виїжджав на територію Собичевської селищної ради , де під відкритим небом лежать тонни деревини, аби з’ясувати, хто її господар і звідки цей ліс на місце події була викликана оперативно-слідча група.

Довідка: Стаття 185.  п. 3. — Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

1 комментарий

  1. Сергей

    С этого роя не выйдет ни…..я. Всё законно,всё в рамках …

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.