Шосткинською місцевою прокуратурою у жовтні 2017 року до окружного адміністративного суду міста Києва скеровано позов до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. У позовній заяві прокуратура наполягала на вилученні зі структури тарифів, встановлених Товариству з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт», на виробництво теплової енергії невикористаних коштів інвестиційної програми та передбачити їх на майбутній рік.

Після відкриття судом провадження Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, прийнято рішення, яким із структури тарифу на виробництво теплової енергії, встановлених Шосткинському підприємству, виключено невикористані кошти інвестиційної програми 2016 року в сумі понад 4 млн грн та одночасно з цим за допущення порушень на зазначене підприємство накладено штрафні санкції.

Відтак у липні 2018 року ухвалою окружного адміністративного суду міста Києва провадження за позовом прокуратури закрито у зв’язку із добровільним виконанням відповідачем позовних вимог, повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Источник : Sumy Today

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.