Прокуратура Сумської області звернулась до суду в інтересах держави в особі Фонду державного майна України, регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області, відкритого акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Свема» до фізичних осіб про витребування нерухомого майна із незаконного володіння.440.2.b
Прокуратурою встановлено, що під час приватизації у 2001 році ВАТ «АК «Свема» до його статутного капіталу передано триповерхову будівлю, що знаходиться у місті Києві, загальною площею 1685 кв м та вартістю майже 13 млн грн.
Разом з цим, внаслідок протиправних дій колишнього керівництва товариства, за відсутності відповідних погоджень уповноважених органів влади, вказаний об’єкт нерухомості у 2003 році відчужено третім особам. На цей час після численних перепродаж зазначене державне майно перебуває у незаконному володінні трьох фізичних осіб.
Як повідомив начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Рубан, прокуратура наполягає на відновленні контролю над вказаним нерухомим майном, яке має бути повернуто на баланс ВАТ«АК «Свема». Судовий розгляд справи на даний час триває.

http://sumy.gp.gov.ua/

1 комментарий

  1. Гость

    Прокуратура Сумской области могла бы обратиться в суд в интересах государства о Истребование недвижимого имущества из незаконного владения бывшего помещения Вечерней школы по адресу улица Свободы, 22, Шостка, Сумская обл., 41100

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.