У Шостці вдень, коли 79-річна господиня пішла в аптеку, до будинку літнього подружжя постукала невідома жінка. Їй відчинив 83-літній господар житла, який погано бачить і чує через недугу.

Гостя представилася співробітницею пенсійного фонду і розповіла старому, що йому потрібно написати заяву для отримання безкоштовного продуктового набору від держави. Чоловік пустив її до будинку та в її присутності сів писати відповідний документ.

Після того представниця «пенсійного фонду» попрощалася з власником будинку та, зіславшись на термінові справи, пішла, пообіцявши невдовзі повернутися.

Крадіжку грошей літній чоловік виявив за кілька хвилин. Йому здалася дивною поведінка гості та він вирішив перевірити свої заощадження. Схованка, де зберігалися 51 000 гривень, виявилася пустою. Про це він розповів своїй дружині, коли та повернулася додому, а вона зателефонувала до поліції.

Наразі за цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Правоохоронці роблять усе можливе, аби встановити особу зловмисниці та повернути потерпілим втрачені кошти, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.