За півроку троє мешканців Шостки скоїли 8 крадіжок приватного майна громадян, завдавши збитків потерпілим на суму близько 90 000 гривень. Цікавили зловмисників вироби з металу та будівельні матеріали, які вони викрадали вночі з-під будинків пересічних громадян. Здобуте кримінальним шляхом вони продавали в сусідньому райцентрі, а виручені кошти витрачали на власні потреби.

В одну з ночей вони викрали тракторний причеп, що стояв в одному з сіл Шосткинського району і слугував місцевим мешканцям для збору сміття. Зачепив його за свій вантажний автомобіль, вони відбуксували у безпечне місце. Там розрізали та продали у сусідній райцентр по ціні металу. Отримані півтори тисячі гривень розділили і витратили на власні потреби.

За допомогою того ж автомобіля, злодії вкрали 2 металеві будки з земельних ділянок городян, в яких власники зберігали садовий інвентар. Їх реалізували як металобрухт.

На їх рахунку і крадіжка 80 одиниць піноблоку, що лежав у дворі багатоквартирного будинку в одному з сіл Шосткинського району. У нічну пору вони завантажили будматеріал у автомобіль та відвезли до одного зі спільників додому. Пізніше реалізували його по заниженій ціні.

Знахабнів, зловмисники почали проникати у виробничі приміщення приватних підприємців. Правоохоронці вже довели їх причетність до крадіжки запчастин з тракторної майстерні та електродвигунів з пилорами.

«Підозрюваним 27, 24 та 19 років, всі вони безробітні мешканці Шостки, — коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – У своє виправдання хлопці кажуть, що хотілося «красиво» жити тому і йшли на злочини».

Наразі молодиків перевіряють на причетність до скоєння інших подібних злочинів. У відношенні всіх трьох підозрюваних відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 2 та 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. За крадіжки їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.