Молодий чоловік, розмістивши в Інтернеті оголошення про продаж по привабливій ціні мобільного телефону, отримав від потенційної клієнтки 900 гривень передоплати. Однак вподобаний гаджет замовниця так і не отримала, оскільки молодик насправді продавав неіснуючу річ.

Молодик розмістив на відомому інтернет-ресурсі оголошення про продаж мобільного телефону по дуже привабливій ціні. Для переконливості він навіть додавав скопійовані зі Всесвітньої мережі фотознімок та опис гаджета, хоча самого товару насправді не мав.

За якийсь час на його пропозицію відгукнулась мешканка Полтавської області. Вони телефоном обговорили умови оплати та пересилки. Жінка перерахувала 900 гривень передоплати на вказаний абонентом номер банківської картки, яку, до речі, парубок заздалегідь позичив у свого знайомого, пояснивши при цьому, що чекає переказ від родичів.

Отримані кошти він згодом зняв та витратив на свої потреби, а залишивши покупця з «порожніми руками» і без грошей.

«Потерпіла звернулася з відповідною заявою у поліції, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Під час подальшої перевірки було встановлено, що отримані в якості авансу гроші знімалися в Шостці. А трохи згодом ми вийшли і на самого ошуканця».

Зловмиснику 22 роки, він ніде не працює, мешкає у своєї бабусі. Підозрюваний пояснив правоохоронцям, що добре знав про такі шахрайські схеми, тож і вирішив спробувати заробити подібним чином.

Наразі кримінальне провадження, відкрите за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», вже направлено до суду. Відповідно до санкції молодику загрожує до трьох років обмеження волі.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.