Більше 6000 гривен втратила літня жителька Шостки, впустивши до свого житла незнайому жінку, яка назвалась соцпрацівницею. Дізнавшись у розмові зі старенькою про криївку та чималу в ній суму коштів, зловмисниця настільки спритно викрала гроші, що бабуся лише за кілька годин виявила їх зникнення.

Вдень до будинку 78-річної жительки Шостки постукала невідома жінка. Гостя представилася соціальною працівницею, та розповіла про грошову реформу, яка нібито має відбутися в країні найближчим часом. І запитала у старенької про її заощадження. Не підозрюючи нічого лихого, пенсіонерка достала зі схованки 6100 гривень та показала «добродійці». Затим незнайомка пішла, пообіцявши господині, що скоро до неї прийдуть співробітники соцслужби та обміняють гроші на купюри нового зразка. Проте за годину «соціальна працівниця» повернулася. Цього разу її візит тривав довше – гостя разом з господинею ходила по кімнатах, але що розповідала незнайомка, напівглуха бабуся так і не зрозуміла.

Зникнення заощаджень старенька виявила вже після того, як жінка пішла. Зателефонувавши онуку, вона розповіла йому і про «соцпрацівницю», і про крадіжку. Молодий чоловік, не гаючись, негайно звернувся за допомогою до поліції.

Наразі за цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особу зловмисниці та повернути потерпілій втрачені кошти.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.