Співробітники поліції затримали жителя Шостки під час спроби реалізації шаблі та 3 багнетів. Чоловік намагався продати їх через Всесвітню мережу. Нині слідчі з‘ясовують походження та справжню цінність «товару».

Співробітники Шосткинського відділу поліції отримали інформацію, що 43-річний місцевий мешканець шукає через Інтернет покупця на колекцію холодної зброї. Провівши ряд оперативних заходів, поліцейські затримали чоловіка під час спроби її реалізації. В поліетиленовому пакеті, що був при ньому, правоохоронці знайшли 3 багнета та шаблю.

шабля

Вилучені предмети були направлений на експертизу, яка підтвердила, щобагнети й справді являються холодною зброєю. Підозрюваний пояснив правоохоронцям, що зібрав свою колекцію кілька років назад в одному з сіл Сумської області, за допомогою металошукача. Зараз, коли у нього виникли фінансові труднощі, він вирішив зброю продати. Наразі слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України (носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу), санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Працівники поліції вкотре нагадують громадянам, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, вибухові речовини або вибухові пристрої. Тож зробіть правильні висновки, і не наражайте себе і оточуючих на небезпеку.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.