Зловмисник проник у приватний будинок, відтиснувши вікно. Проте, поживитися чужим добром не встиг – на спрацювання сигналу «тривога» прибув черговий наряд поліції охорони, який і затримав непроханого гостя на місці події.

У Шостці, близько опівночі, на пульт поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» з приватного будинку. За лічені хвилини наряд поліції прибув на місце події та пильно оглянув будівлю.

2

«Під час зовнішнього обстеження ми помітили відкрите вікно, — розповідає молодший інспектор групи затримання Артем Амельченко, — а за декілька секунд з нього вистрибнув невідомий і кинувся тікати».

Чоловіка наздогнали та затримали. Непроханим нічним «гостем» виявився раніш засуджений за аналогічні злочини 36-річний місцевий мешканець. Чоловік ніде не працює, перебивається подібними «підробітками». Згодом, при обстеженні будинку, було встановлено, що всі матеріальні цінності в наявності. Постраждало лише вікно, через яке зловмисник і проник до будівлі.3Затриманого правоохоронці доправили до місцевого відділку поліції, стосовно нього відкрите кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального Кодексу України. Слідчі продовжують перевірку на причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів. Тепер замість «легкого» заробітку, найближчі три роки чоловік може провести за ґратами.

Правоохоронці ще раз наголошують: вживайте всіх можливих заходів щодо охорони свого житла та майна, у тому числі – і засобами охоронної сигналізації Адже вона вкотре довела, що є найкращим способом вберегти ваші статки від протиправних зазіхань.

http://www.su.npu.gov.ua

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.