В Шостці завдяки оперативному зверненню небайдужих громадян працівники поліції затримали 53-річний місцевого жителя. Чоловік знеохоронюваного об’єкта будівництва викрав редуктор бетономішалки. От тільки здати його на металоприймальний пункт не встиг – затримали правоохоронці, які разом з речовим доказом направили до відділку поліції.

До Шосткинського відділу поліції надійшло повідомлення від небайдужих громадян, яких турбували потужні звуки, які надходили з територіїнеохоронюваної недобудови.

За вказаною адресою виїхали правоохоронці, які, оглянувши територію, побачили розбиту бетономішалку з викраденим редуктором. Подальші пошукові заходи привели працівників поліції до безробітного 53-річного чоловіка, який мешкає по сусідству недобудованого об’єкту. Останній якраз ніс викрадену запчастину на металоприймальний пункт. От тільки здати її не встиг – потрапив до поліцейського відділку.

Чоловіку інкримінують крадіжку, яка за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.