Під приводом продажу продуктів харчування дві зловмисниці проникли до житла довірливих пенсіонерок та викрали з криївок чималі суми грошей. Поліція веде пошуки крадійок та попереджає громадян про небезпеку з боку таких «мандрівних» торговців.
На лінію «102» надійшло повідомлення від 33-річної мешканки Шостки, яка розповіла поліцейським, що з квартири її свекрухи невідомі викрали 8 500 гривень. На місце була направлена слідчо-оперативна група поліції.
Як з’ясували правоохоронці, вдень до квартири 77-річної мешканки Шостки завітали дві жінки. Незвані візитерки запропонували господині купити в них олію по зниженій ціні. Пенсіонерка погодилась і впустила їх до житла.
Під час розмови торговки попросили розрахуватися з ними великою купюрою, на що господиня витягла зі свого сховку 200 гривень. Щоб виманити довірливу пенсіонерку з кімнати, одна з «добродійок» стала роз’яснювати старенькій, в якій тарі потрібно зберігати продукт та заманила її на кухню, в той час як інша залишилась у кімнаті.
І хоча розмова була нетривалою, проте, щойно гості покинули квартиру, господиня помітила, що хтось копирсався у її речах. Перевіривши криївку, старенька виявила зникнення всіх своїх заощаджень.
В той же день жертвою зловмисниць стала 88-річна мешканка селища Вороніж. В такій же спосіб «торговки» заволоділи 200 доларами США та 7 000 гривень заощаджень потерпілої.
Наразі за цими фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Ведуться пошуки зловмисниць. Правоохоронці роблять все можливе, аби знайти зловмисників та повернути потерпілим викрадені заощадження.
Полісмени вкотре застерігають громадян не довіряти незнайомцям, та надають кілька порад, щоб уникнути подібної ситуації, в яку потрапили літні жінки:
— Не дозволяйте стороннім людям заходити у свої будинки або квартири, а якщо вони представляються соціальними працівниками, співробітниками енергонагляду й т.і., вимагайте посвідчення, запишіть інформацію із пред’явленого документу.
— Не дозволяйте стороннім заходити у ваші помешкання чи домогосподарства, навіть якщо вони просять, погодувати чи переповити дитину або напитися води.
— Не вірте людям, які говорять, що на вас наслано порчу або пристріт, і пропонують свою допомогу — це найбільш розповсюджений спосіб шахрайства.

Шосткинський відділ поліції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.