За попередніми підрахунками правоохоронців, 24-річний житель Глухова, обікрав чотирьох шосткинських пенсіонерів на загальну суму понад 19 000  гривень. Представляючись лікарем, зловмисник заходив до помешкань літніх громадян та проводив платні «лікувальні сеанси». Отримавши гроші за свої послуги, він непомітно для власників житла обчищав їхні схованки, де ті зберігали всі свої заощадження.Шостка Лжелікар.mp4_snapshot_08.22_[2017.05.30_13.21.23]

До Шосткинського відділу поліції в різний час звернулося четверо літніх мешканців Шостки. Заявники розповідали, що до них додому приходив молодий чоловік приємної зовнішності, який називався лікарем. Він пропонував свої послуги і пенсіонери впускали останнього до квартири. А після його візиту виявляли зникнення своїх заощаджень.

Як з’ясували в подальшому поліцейські, «медик» діяв за певним планом. Спочатку він виміряв тиск пенсіонерам, потім визначав діагноз та спосіб лікування, пропонуючи випробувати апарат, якого приніс з собою.

Повністю довірившись «лікарю», старенькі виконували всі його «призначення». Проводили певні процедури, після яких гість запевняв пацієнтів, що їх стан значно покращився.

За свої послуги чоловік просив різні суми — від 50 до 1 000 гривень. Втім, отримавши кошти, не спішив одразу покидати приміщення, а намагався у різний спосіб відволікти власника, щоб непомітно поцупити з криївки всі заощадження господарів.

«Вжитими невідкладними оперативними заходами нам вдалось затримати зловмисника після останньої крадіжки, коли чоловік своїм автомобілем вже виїздив з райцентру, — коментує Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Підозрюваному 24 роки, він приватний підприємець з Глухова. Зараз його перевіряють на причетність до скоєння інших подібних злочинів на території Шостки та інших населених пунктів Сумської області».

У своє виправдання затриманий каже, що в такий спосіб заробляв на життя для своєї сім’ї, адже дитина маленька, та й дружина не працює.

Наразі підозрюваний знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. У відношенні нього відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне йому загрожує до шести років позбавлення волі.

 

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.