6 грудня начальник Шосткинського відділу поліції Валерій Строкач  спільно з воєнним комісаром Шосткинського воєнного комісаріату Русланом  Риковим та журналістами ТРК «Акцент» перевірили несення служби на тривалих стаціонарних поліцейських постах в нашому районі. 
«Можу сказати, що поліцейські разом з військовими несуть службу у штатному режимі. Була перевірена необхідна документація, умови несення служби. В середньому за зміну перевіряється близько 160 транспортних засобів: документи водіїв, документи на транспорт, наявність в автомобілях заборонених законодавством предметів, на кшталт зброї, наркотиків тощо.
Хочу ще раз наголосити, що заходи тривають для забезпечення правопорядку на території обслуговування Шосткинського відділу поліції та недопущення порушень громадської безпеки. Тож звертаюсь до громадян з проханням бути свідомими у своїх діях і по мірі можливого допомагайте правоохоронцям. Не провокуйте інших осіб на протиправні діяння і самі уникайте подібного», — прокоментував роботу блок-постів Валерій Строкач. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.