Нову шахрайську схему викрили працівники Шосткинського відділу поліції. Там псевдобанкіри під приводом нещодавніх кібератак ошукали 68-річну пенсіонерку. Під приводом розблокування банківської картки жінки, зловмисники випитали всю секретну інформацію та спустошили її рахунок майже на три тисячі гривень.

273408

Повідомлення про шахрайство до поліції надійшло по лінії «102» від 68-річної жительки Шостки. Жінка розповіла, що при невідомих обставинах з її банківського рахунку зникло 2 900 гривень. За її словами, на мобільний прийшло смс-повідомлення про заблокування банківської картки. А коли вона зателефонувала за вказаним номером телефону, слухавку взяв чоловік, що назвався працівником банку та повідомив, що в зв’язку з нещодавними кібератаками, картки їх клієнтів заблоковані. І якщо вона хоче поновити роботу з банківською карткою, має назвати її номер та секретний код, який прийде їй в смс-повідомленні, що вона й зробила. Невдовзі пенсіонерка отримала ще одне повідомлення про зняття з її рахунку всіх грошей.
В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці роблять все можливе, аби розшукати афериста та повернути потерпілій втрачені кошти та радять громадянам уникати телефонних розмов з незнайомцями. Пам’ятайте, справжні банкіри не проводять банківські операції по телефону, не випитують секретної інформації. А якщо ви отримали повідомлення про заблокування банківської картки, ігноруйте його, такі повідомлення надходять лише від шахраїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.