У 12 кілометрах від Шостки розташоване с. Макове. Саме цей населений пункт, де зареєстровано 464 мешканці, отримало кошти з державного бюджету на ремонт двох вулиць Зарічної та Березової. Остання, в першу чергу відома тим, що тут розташований заміський будиночок народного депутата Ігоря Молотка та інших заможних земляків. Лобіював виділення грошей на ремонт асфальтного покриття на цій вулиці саме Ігор Федорович. Про виділення на це додаткових коштів  він гордо повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Прикметно, що на цій вулиці розташовано 15 будиночків, один з яких належить Ігорю Молотку. А ще цікава деталь, що то вже не округ Молотка, а його колеги Андрія Деркача. Цинізм ремонту полягає ще й в тому, що зроблений він не до кінця та  ще й  проектувався  і здійснювався фірмами пов’язаними з самим нардепом.

4 комментария

 1. Аноним

  Дороги хорошо , сколько денег вложили ,, а вот зарплату людям завода Звезда — -Директор завода—друг Молотка — сказал ,что нечем платить, уже два года задолженность. Молоток — тоже ответил -помочь немогу

  Ответить
  • Вячеслав

   Анонім не звенув увагу, що «кошти з державного бюджету на ремонт двох вулиць Зарічної та Березової». А там якраз «розташований заміський будиночок народного депутата Ігоря Молотка та інших заможних земляків».

   Ответить
 2. Вячеслав

  Цікавий матеріал про шосткинського «боагодійника».

  Ответить
 3. Аноним

  Зачем трогать человека. Пусть строит дороги, Вам же по этим дорогам ходить и ездить.Боже мой до чего мы только гнилые.Живому человеку не угодить, не строят ничего- плохо, построил- тоже плохо.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.