У Шосткинському районі стартував урядовий пілотний соціальний проект з надання при народженні дитини адресної одноразової допомоги «Пакунок малюка». 28 вересня голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та Володимир Могила начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації відвідали сім’ю Ільєнко аби вручити їм «бейбі- бокс». Батьки маленької Айдани стали одними із перших в Шосткинському районі, хто написав заяву на отримання державної допомоги. Їх донечка народилась 5 вересня.
«Міцного здоров’я, нехай донечка росте здоровою і щасливою на радість батькам і гордість країни», — зазначив Віктор Ждаміров, поздоровляючи сім’ю з поповненням.


Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну дитину, а отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Всього в Шосткинському районі заяву на отримання «бейбі-боксу» подали 7 родин. Всі вони отримають комплекти, які складаються з серветок дитячих, пелюшок гігієнічних, присипки дитячої, масла дитячого, крему дитячого, пустушок силіконових, фітозборів для ванночок, підгузків, ковдр, одягу, термометру та інформаційних матеріалів, які допоможуть батькам у питаннях догляду за дитиною. Вартість дитячого набору складає 5 тисяч гривень.


Отримання допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини. Також вартість отриманої допомоги «пакунок малюка» не враховуватиметься під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються у відповідності до законодавства.
«Кожна мама або інший законний представник новонародженої дитини, яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Однак якщо на день виписки допомога відсутня в пологовому, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача організовує забезпечення отримувача цією допомогою», — зазначив Володимир Могила.
Таким чином, кожна мама, яка виписана з пологового будинку з 1 вересня 2018 року, може подати письмову заяву для отримання «пакунку малюка» до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Новини Шосткинської районної державної адміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.