До виконавчого комітету Шосткинської міської ради звернулися приватні перевізники щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху.

Послуги на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка надаються 25 фізичними особами-підприємцями та 1 підприємством (ПАТ «АТП-15909»), на яких задіяно 66 автотранспортних засоби.
На даний час діє тариф 3-00 грн за одного пасажира. Надавачами послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху, були надані розрахунки тарифів на відповідні послуги. Перевізниками подано до розгляду тариф 4-00 грн. за 1 пасажира.
Виходячи з того, що послуга на перевезення пасажирів є паливоємною послугою, то основною частиною витрат в структурі собівартості складають витрати на паливо, а в першу чергу газ, ціни на який постійно ростуть.

Моніторинг тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху:
Суми — 4,00 грн.
Конотоп 4,00 грн.
Лебедин 4,00 грн.
Охтирка 4,00 грн.
Тростянець 4,50 грн.

2 комментария

  1. Олександр

    А Путивль 5-50. У вас казково низькі ціни. До Путивльських ще рости й рости.

    Ответить
  2. Аноним

    Таких маршуток (РОВАЛЮХ) НЕ ОТАПЛИВАЕМЫХ — НЕ В ОДНОМ ГОРОДЕ ВЫШЕ СКАЗАНЫХ -НЕТ. А ВЕДЬ В НИХ ВОЗЯТ ДЕТЕЙ В ШКОЛЫ. НУЖНО ОБЯЗАТЬ ПЕРЕВОЗЧИКОВ ПРИВЕСТИ СВОИ МАШИНЫ ВПОРЯДОК, А ПОТОМ ДУМАТЬ О ПОДНЯТИИ ЦЕН!!!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.