У творчому змаганні можуть брати участь усі без винятку. Головне – це створення за допомогою відеоматеріалів позитивного іміджу учасника бойових дій в зоні АТО. Перевага надається роботам, присвяченим захисникам-землякам.Герб Захисник 3

Віктор Осипенко, голова правління спілки «Захисник»,

розповів, що його онука, яка навчається у 3 класі, разом з однокласниками створили відеоролик «Я люблю Україну».  Це і надихнуло Віктора Миколайовича на ідею організації патріотичного конкурсу.

До участі запрошуються усі бажаючі, не дивлячись на вік, професію, соціальний статус, але, як зазначає Віктор Миколайович, йому б дуже хотілося залучити до створення відеосюжетів про наших захисників саме молодь: «Я люблю молодое поколение, я в него верю. Я хочу, чтобы они выросли свободными, чтобы они научились думать и могли гордиться своей страной».

Учасник бойових дій в зоні АТО впевнений, що найголовніше у житті кожної людини – це любов до Батьківщини і до рідного міста, як маленької Батьківщини. Віктор Осипенко пояснює, що, організувавши конкурс, він та його однодумці хочуть зробити патріотичне піднесення серед населення міста, розповісти про наших героїв шосткинських, особливо про добровольців. «Сказать тем самым большое спасибо  всем защитникам нашей Родины, своих семей, будещего своих детей и внуков», — підкреслює голова громадського об’єднання.

Для участі у конкурсі відеороликів потрібно створити відеоматеріал від 2 до 5 хвилин. Обирати найкращих буде конкурсний комітет. Окрім того, усі відеороботи  будуть розміщені в Інтернеті, зазначає  Мирослав Ляшок, голова об’єднання учасників АТО та бойових дій  «Братерство», який входить до складу конкурсної комісії: «На інформаційному ресурсі  Шостка ньюз буде проходити голосування. Ми дамо можливість шосткинцям допомогти нам у виборі кращого ролику».  

Конкурс вже розпочато, Мирослав Ляшок  уточнив, як довго він триватиме: «Ми будемо чекати на відеороботи до 1 серпня 2017 року. А до 24 серпня визначимо переможців і проведемо церемонію вручення призів».

Члени конкурсної комісії мають свої побажання щодо створення відеороликів. Віктор Осипенко хотів би, щоб відеороботи створювали позитивний імідж захисника і піднімали престиж військового Збройних Сил України. Мирослав Ляшок, у свою чергу, додає: «Ті, хто пішли на війну захищати свою Україну, ризикуючи власним життям, є прикладом для наслідування».  

Конкурсні роботи будуть транслюватись в ефірі ТРК «Акцент», викладатись на сторінці каналу у соцмережі Фейсбук. Тому усі охочі зможуть не лише переглянути відеоматеріал, а і прийняти активну участь у обговоренні та  голосуванні. Переможець конкурсу за І місце отримує 700 гривень, за ІІ місце – 500, за ІІІ  – 300 гривень. Окремо буде вручений приз від міського голови.

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд за адресою: вул. Горького, 14, м.Шостка, Сумська обл., 41100, або в електронному вигляді на електронну адресу: myroslav.lyashok@gmail.com . Термін подання конкурсних робіт на участь у Конкурсі : з  5 квітня  по  1 серпня  2017 року.

 

1 комментарий

  1. Сергей

    И где же видео? За что голосовать? Или это снова понты? Объявили и забыли?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.