Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна як співголова обласної комісії з питань реалізації положень закону про декомунізацію взяла участь у її черговому засіданні.

На порядку денному питання — перейменування вулиць у Шостці та проблеми, пов’язані з цим проектом. Тож до розмови були залучені представники одноіменної комісії при виконкомі Шосткинської міської ради, громадського-політичних об’єднань.

Зокрема координатор обласної організації національного руху «ДІЯ» Віталій Ляшок, член ВО «Свобода» Віктор Громило, громадсько-політтчний діяч, учасник АТО Мирослав Ляшок говорять, що в Шостці міська влада проігнорувала думку патріотично налаштованих містян при зміні назв вулиць, площ і провулків.

— Ми переконані, що топоніміка теж сприяє патріотично виховувати, — кажуть активісти, — а тому й вулиці мають носити імена знаних українців.

a

Особливо їх обурило, що імена шосткинців — героїв АТО присвоєно тим вулицям, які лише в проекті – колись має з’явитися цілий мікрорайон, де зараз ще тільки роздано земельні наділи демобілізованим учасникам неоголошеної війни на Сході країни.

Міська влада Шостки наполягає, що всі дії були вчинені в рамках чинного законодавства, відбулися громадські слухання, на кожній вулиці проведено обговорення.

Вислухавши різні думки, члени обласної комісії з питань реалізації положень закону про декомунізацію ухвалили детально розібратися в ситуації і прийняти виважене рішення.

https://sorada.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.